C-Mont

test

C-MONT

Společnost vznikla v roce 2004 odštěpením servisního teamu od jednoho z předních dodavatelů prezentační a AV techniky. Úspěšně prošla svým "dětstvím" a od ledna 2011 dospěla do společnosti s ručením omezeným.
Zabýváme se prodejem a pronájmem prezentační techniky, ale naší hlavní oblastí činnosti je komplexní řešení od návrhu, přes vypracování projektových podkladů, sepsání stavební připravenosti, až po finální realizaci dohodnutého díla.
Vycházíme z mnohaleté a praktické zkušenosti z vlastních instalací AV techniky , které již po řadu let provádíme pro mnoho známých společností působících na našem trhu. Umíme řešení šitá na míru pro Vaší zasedací místnost, školu, konferenční sál, hotel, restauraci či domácí kino.
Víme že je důležité, aby AV systémy pomáhaly uživatelům dělat jejich práci účinněji. Proto doporučíme integraci různých technologií a jejich ovládání, aby práce s nimi byla snadná a praktická. Inteligentní řídící systémy se již stávají běžnou součástí zasedacích místností a konferenčních sálů, ale i rodinných domů a bytů.
Nejsme sice přímý distributor žádné konkrétní značky, ale domníváme se, že je to spíš naší předností. Nebudeme Vám totiž vnucovat projektor na kterém máme největší zájem, protože je z "domácí stáje", ale ten který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Navíc z instalací pro distributory dobře známe většinu produktů na našem trhu. A to z praxe a odborných školení, nikoliv z prospektů.C-RENT

Na stránkách s tímto logem získáte spoustu užitečných informací, osvědčených nápadů z praxe a fotogalerií námi realizovaných eventů. Všechny tyto informace Vám umožní zorientovat...

přejít na web...
C-SERVIS

Na stránkách s tímto logem se zbavíte všech starostí s AV technikou. Jednoduše je přenesete na nás. Vašemu zařízení tím dopřejete profesionální servis a sobě jistotu, že bude vše ...

přejít na web...
C-ESHOP

Na stránkách s tímto logem najdete širokou nabídku přípojných míst všech provedení a mnoho potřebného k instalaci projektorů,ozvučení,domácích kin apod.

přejít na web...